Prachtige wijngeschenken

Wijngeschenken
Wat leuk dat u interesse heeft in een van de relatiegeschenken van Leidscherijnwijn.nl! Naast de heerlijke wijnen, die wij met veel plezier verkopen, maken wij ook mooie wijngeschenken. Een wijn geschenk dat er mooi vormgegeven uitziet verhoogd de attentiewaarde immers. Neemt u contact met ons op om te bespreken wat wij voor jou kunnen betekenen?
Klik snel op onze brochure met: Relatiegeschenken
Eigen Etiket
Leidscherijnwijn.nl voorziet wijnen ook van een eigen etiket. Leuk voor tijdens een beurzen, eindejaars- geschenken, relatiegeschenken, bruiloften of als huiswijn in de horeca. Al mogelijk vanaf 12 flessen. Neem voor meer informatie contact op of klik hier.
Verpakkingsmaterialen
Leidscherijnwijn.nl biedt een uitgebreid variërend assortiment verpakkingen aan. Van klassieke cellofaanverpakkingen en wijnkisten tot een volledig gepersonaliseerde wijnkoker met uw logo, tekst en afbeelding.
Ook bedrukken wij houten wijnkisten of luxe magneetdozen, eventueel in kleur met uw (bedrijfs-)logo. Zowel kleine als grote aantallen zijn mogelijk. Levertijd afhankelijk van maatwerk en de hoeveelheid.
Voor vragen en wensen kun je mailen naar info@leidscherijnwijn.nl
of bellen naar 030-72100000
All rights reserved by InStijl Media